Zaman hızla akıp giderken günler de hızla gelip  geçiyor.Bazı öğrenciler seneye özel bir okulda okuyabilmek için bursluluk sınavlarına girdiler.Bursluluk sınavlarına giremediniz ya da girdiğiniz bursluluk sınavlarından memnun olmadıysanız geç kalmadınız ,üzülmeyin.

Seneye bir özel okulda olmak isterim hem de Üniversite sınavlarında başarılı olsam ne iyi olur diyorsanız, geç kalmadınız.

İLGİ SINAV TEMEL LİSESİ size avantaj sunmaya devam ediyor.

Bursluluk sınavını ne yazık ki kaçırdım ,ekonomik durumuz da bir özel okul ücretini ödemeye yetecek kadar çok  iyi değil diyen öğrencilere 2018-2019 dönemi kontenjanımızda kalan az sayıda yer için fırsat sunuyoruz.

Bu fırsat ile İLGİ de 12 kişilik sınıf avantajı ile iyi bir özel okula gitmiş olacak,bire bir özel dersler alacak ve Üniversite sınavlarında başarılı olacaksınız.

İLGİ' nin farklılık ve özelliklerini anlatmaya gerek yok,eksiği yok fazlası var,her öğrenci İLGİ farkını ve Üniversite hazırlık gücünü bilir;kayıtta size sağlayacağımız avantajlar için sizleri İLGİ'ye bekliyoruz.

Üniversite sınavlarını kazanmak isteyen başarılı öğrenciler iyi bir özel okula gitmeyi hak ediyor.

Günceli yakalama şaşkınlığı ve rekabet için bazı eğitim kurumlarında  derslerin yeraldığı program bile bazen hafifletilerek güya sanat ,spor ve benzeri çok sayıda aktivitenin çoğu doğru olmayan reklamı yapılıyor.Ama unutmamak gerekir ki Üniversite sınavlarını kazanmak için gerekli olan Temel dersler ve bu derslerin konularıdır ve ileriki yıllarda yapacağınız iş başvurularında size bu aktiviteler değil bitirdiğiniz Üniversite ve mezun olduğunuz bölüm sorulacak.Bu nedenle biz kurumumuzda SADECE DERS VERİYORUZ ve yolumuzun doğru olduğunda iddialıyız.Üniversiteyi kazanmanız için sizleri de derslerimize bekliyoruz,siz de İLGİ  li olun kazanın.

Görüşmek üzere...

Anasayfa » Duyurular » EN UYGUN FİYATA EN ÖZEL OKULA GİDECEKSİNİZ

izmir temel lise

izmir dershane