İlgi  , amaç ile başarılı sonuç arasındaki bağlantıyı kuran bir eğitim  kurumudur.

Kurumumuz "İlgisiz Bilgi Olmaz" sloganı ile 2000 li yılların başında faaliyetlerine başlayarak, güçlü altyapısı, farklı  eğitim programı ve farklı  konsepti  ile İlgi Sınav Hazırlık Merkezi Dershaneleri olarak eğitim öğretim hizmetlerine devam etti. Günümüzde de benzer kuruluşlara örnek olan farklı konseptini koruyarak, özel ders grubu adını verdiğimiz 12 kişilik sınıfları ile İLGİ Kurs Merkezi olarak 25 yılı aşkın dersane tecrübesini öğrencileri ile paylaşmaya devam ediyor.

İLGİ , öğrenci sayısını çok az sayıda tutmanın avantajı ile kalabalıktan uzak sınıfları, sınırsız birebir dersleri ve etütleri ile hedefi %100 başarı olan eğitimin yeni yüzü ve sınavlarınızı başarıp kazanmanın garantisidir.

İLGİ Kurs Merkezi okulunuza destek ve tüm sınavlarınızda yardımcınızdır,İLGİ de amaç öğrencinin öğrenme sevgisi ve heyecanını artırarak ders ve konuları tam anlamıyla kavramasını sağlamaktır.

İlgi bir "ÖĞRETMEN" kuruluşudur.

25 yılı aşan  DERSANE ve ÜNİVERSİTE HAZIRLIK tecrübemiz, kurumda oluşturulan tecrübeli öğretmen kadrosu ile güçlendirilerek öğrencilerimiz ile paylaşılmaktadır. Gelecek hayalleri gerçekleşen mutlu öğrencilerimizin  sayısı arttıkça  gurur duyduğumuz başarılarımızla  derslerimize devam ediyoruz.

Öğrencilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.

Yılların tecrübesi, bilgi birikimi  ile öğrencilerimizi başarılı bir hayata hazırlıyoruz. Atatürk ilkelerine bağlı nesiller yetiştirme gayreti ve öğretme heyecanımızla başarılarımızı devam ettireceğiz.

İLGİ Kurs Merkezi  Alsancak'ta  sizi sınavlara ve geleceğe hazırlayan eğitim kurumunuzdur,başarılı bir gelecek için siz de İLGİ 'li olun.

''İLGİ SİZ BİLGİ OLMAZ''

Anasayfa » Hakkımızda

izmir temel lise

izmir dershane